Rumah > Produk > penapis > Cakera ferit dan Plat > MP1040-2B0
Permintaan Quote
Melayu
MP1040-2B0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3564+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MP1040-2B0
  • Penerangan
    FERRITE PLATE 26.42X26.42X1.91MM
  • Saiz / Dimensi
    1.040" L x 1.040" W (26.42mm x 26.42mm)
  • Siri
    MP
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.91mm)