Rumah > Produk > penapis > Teras ferit - Kabel dan Pendawaian > 28B0138-7
Permintaan Quote
Melayu
194180
28B0138-7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    28B0138-7
  • Penerangan
    FERRITE CORE 234OHM SOLID 0.90MM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Round
  • Siri
  • penilaian
  • Outer Dimension
    0.138" Dia (3.50mm)
  • pemasangan Jenis
    Cable Tie
  • bahan
    28
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Panjang
    0.551" (14.00mm)
  • Dimensi dalaman
    0.035" Dia (0.90mm)
  • Galangan @ Frequency
    234 Ohm @ 100MHz
  • Penerangan terperinci
    Solid Cable Tie Ferrite Core 234 Ohm @ 100MHz ID 0.035" Dia (0.90mm) OD 0.138" Dia (3.50mm) Length 0.551" (14.00mm)