Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RF Shields > 57-CBSU-24
Permintaan Quote
Melayu
57-CBSU-24
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    57-CBSU-24
  • Penerangan
    57-CBSU-24"--57S10--FLAT FENCE S
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Lebar - keseluruhan
    24.000" (609.60mm)
  • pengudaraan
    Vent Holes in Pattern
  • Jenis
    Shield, 2-Piece
  • Siri
    50-CBS
  • Nama lain
    57-CBSU-24"
    57-CBSU-24"-ND
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Panjang - keseluruhan
  • Tinggi - Secara keseluruhan
    0.500" (12.70mm)
  • Penerangan terperinci
    RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole