Rumah > Produk > penapis > Teras ferit - Kabel dan Pendawaian > FX28R0984-0
Permintaan Quote
Melayu
588537
FX28R0984-0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FX28R0984-0
  • Penerangan
    FERRITE 220OHM HINGED 18X0.90MM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Flat
  • Siri
  • penilaian
  • Outer Dimension
    0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm)
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging
  • bahan
    28
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Panjang
    0.945" (24.00mm)
  • Dimensi dalaman
    0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm)
  • Galangan @ Frequency
    220 Ohm @ 100MHz
  • Penerangan terperinci
    Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 220 Ohm @ 100MHz ID 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm) OD 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm) Length 0.945" (24.00mm)