Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RFI dan EMI - melindungi dan Bahan menyerap > ST005PCN25-NTP
Permintaan Quote
Melayu
ST005PCN25-NTP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ST005PCN25-NTP
  • Penerangan
    .25"W X 85FT NO TAPE--ST005PCN25
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • lebar
    0.250" (6.35mm)
  • Jenis
    Shielding Tape
  • Ketebalan - keseluruhan
    0.005" (0.13mm)
  • bentuk
  • Siri
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C