Rumah > Produk > RF / IF dan RFID > RF Antennas > ANT-458-SP
Permintaan Quote
Melayu
4056618Image ANT-458-SP.Linx Technologies
ANT-458-SP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ANT-458-SP
  • Penerangan
    RF ANT 458MHZ CHIP SOLDER SMD
  • Model ECAD
  • VSWR
    1.9
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    Splatch™
  • kembali kerugian
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    ANT458SP
  • Bilangan Bands
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Ketinggian (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Gain
    -5.4dBi
  • Jarak frekuensi
    454MHz ~ 462MHz
  • kekerapan Kumpulan
    UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
  • Kekerapan (Center / Band)
    458MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    458MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Chip RF Antenna 454MHz ~ 462MHz -5.4dBi Solder Surface Mount