Permintaan Quote
Melayu
992831
74LVCZ16240ADGVRE4
  • Nombor Bahagian
    74LVCZ16240ADGVRE4
  • Penerangan
    IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    48-TVSOP
  • Siri
    74LVCZ
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Jenis output
    3-State
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Elements
    4
  • Bilangan Bits per Element
    4
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis Logik
    Buffer, Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
  • Penerangan terperinci
    Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TVSOP
  • Semasa - Output tinggi, rendah
    24mA, 24mA