Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LM120H-15/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
726081
LM120H-15/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM120H-15/NOPB
  • Penerangan
    IC REG LINEAR -15V 200MA TO39-3
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    -15V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    -35V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-39-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
  • PSRR
    64dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Negative
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -15V 200mA TO-39-3
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    1mA
  • Semasa - Output
    200mA