Permintaan Quote
Melayu
LM2586T-12/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM2586T-12/NOPB
  • Penerangan
    IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    4V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • topologi
    Boost, Flyback, Forward Converter
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-7
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-7 (Formed Leads)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    *LM2586T-12
    *LM2586T-12/NOPB
    LM2586T-12
    LM2586T-12-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Up, Step-Up/Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    100kHz ~ 200kHz
  • Penerangan terperinci
    Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-7 (Formed Leads)
  • Semasa - Output
    3A (Switch)