Permintaan Quote
Melayu
LM2595S-12/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM2595S-12/NOPB
  • Penerangan
    IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    DDPAK/TO-263-5
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    *LM2595S-12/NOPB
    LM2595S12NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    150kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Semasa - Output
    1A