Permintaan Quote
Melayu
LM2596SX-12
  • Nombor Bahagian
    LM2596SX-12
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DDPAK/TO-263-5
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Nama lain
    LM2596SX-12CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kekerapan - Menghidupkan
    150kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Semasa - Output
    3A