Permintaan Quote
Melayu
435626
LM2599T-12/NOPB
Dalam stok
135+
  • Nombor Bahagian
    LM2599T-12/NOPB
  • Penerangan
    IC REG BUCK 12V 3A TO220-7
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-7
  • Pakej / Kes
    TO-220-7 (Formed Leads)
  • Nama lain
    *LM2599T-12/NOPB
    LM2599T12NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Menghidupkan
    150kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-7 (Formed Leads)
  • Semasa - Output
    3A