Permintaan Quote
Melayu
LM2671MX-12/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM2671MX-12/NOPB
  • Penerangan
    IC REG BUCK 12V 0.5A 8SOIC
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    6.5V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama lain
    *LM2671MX-12/NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    260kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Semasa - Output
    500mA