Permintaan Quote
Melayu
LM2679T-12
  • Nombor Bahagian
    LM2679T-12
  • Penerangan
    IC REG BUCK 12V 5A TO220-7
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    8V
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-7
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-7 (Formed Leads)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    260kHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads)
  • Semasa - Output
    5A