Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LM2937ESX-10/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
717865
LM2937ESX-10/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM2937ESX-10/NOPB
  • Penerangan
    IC REG LIN 10V 500MA DDPAK
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1V @ 50mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    10V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    26V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DDPAK/TO-263-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
  • Nama lain
    *LM2937ESX-10
    *LM2937ESX-10/NOPB
    LM2937ESX-10
    LM2937ESX-10-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 500mA DDPAK/TO-263-3
  • Semasa - Bekalan (Max)
    20mA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    2mA
  • Semasa - Output
    500mA