Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LM2940CT-15/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM2940CT-15/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM2940CT-15/NOPB
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 15V 1A TO220-3
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.8V @ 1A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    15V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    26V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • PSRR
    66dB (120Hz)
  • Nama lain
    *LM2940CT-15/NOPB
    LM2940CT15NOPB
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A TO-220-3
  • Semasa - Bekalan (Max)
    15mA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Semasa - Output
    1A