Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > LM340SX-12/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
138343
LM340SX-12/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM340SX-12/NOPB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    2V @ 1A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    12V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    35V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DDPAK/TO-263-3
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
    80dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    LM340SX-12/NOPBCT
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C