Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > LED pemandu - PMIC > LM3530UME-40B/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM3530UME-40B/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM3530UME-40B/NOPB
  • Penerangan
    IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Min)
    2.7V
  • Voltan - Bekalan (Max)
    5.5V
  • Voltan - Output
    40V
  • Jenis
    DC DC Regulator
  • topologi
    Step-Up (Boost)
  • Pembekal Peranti Pakej
    12-DSBGA
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    12-XFBGA, DSBGA
  • Nama lain
    LM3530UME-40B/NOPB-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tukar Negeri (s)
    Yes
  • kekerapan
    500kHz
  • dimming
    PWM
  • Penerangan terperinci
    LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-DSBGA
  • Semasa - Output / Channel
    30mA