Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Penyelia > LM3704XBMM-232/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM3704XBMM-232/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM3704XBMM-232/NOPB
  • Penerangan
    IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Ambang
    2.32V
  • Jenis
    Simple Reset/Power-On Reset
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-VSSOP
  • Siri
  • Reset Timeout
    20 ms Minimum
  • Reset
    Active Low
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Pengeluaran
    Push-Pull, Totem Pole
  • Nama lain
    LM3704XBMM-232
    LM3704XBMM-232/NOPBTR
    LM3704XBMM-232TR
    LM3704XBMM-232TR-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TJ)