Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Penyelia > LM3704YAMMX-308
Permintaan Quote
Melayu
LM3704YAMMX-308
  • Nombor Bahagian
    LM3704YAMMX-308
  • Penerangan
    IC MPU SUPERVISOR 10MSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Ambang
    3.08V
  • Reset Timeout
    1 ms Minimum
  • Reset
    Active Low
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Pengeluaran
    Open Drain or Open Collector
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TJ)