Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Penyelia > LM3705XDMM-232/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM3705XDMM-232/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LM3705XDMM-232/NOPB
  • Penerangan
    IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Ambang
    2.32V
  • Reset Timeout
    1.12 s Minimum
  • Reset
    Active High
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Pengeluaran
    Push-Pull, Totem Pole
  • Nama lain
    *LM3705XDMM-232
    *LM3705XDMM-232/NOPB
    LM3705XDMM-232/NOPBCT
    LM3705XDMM-232CT
    LM3705XDMM-232CT-ND
    LM3705XDMM232NOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TJ)