Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > LM3S6432-EBZ50-A2
Permintaan Quote
Melayu
LM3S6432-EBZ50-A2
  • Nombor Bahagian
    LM3S6432-EBZ50-A2
  • Penerangan
    IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    2.25 V ~ 2.75 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    108-BGA (10x10)
  • Speed
    50MHz
  • Siri
    Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000
  • RAM Saiz
    32K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    96KB (96K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    108-LFBGA
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Bilangan I / O
    43
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 96KB (96K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)