Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Terbenam - Pengawal Mikro > LM3S9B95-IBZ80-C3
Permintaan Quote
Melayu
LM3S9B95-IBZ80-C3
  • Nombor Bahagian
    LM3S9B95-IBZ80-C3
  • Penerangan
    IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    1.235 V ~ 1.365 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    108-BGA (10x10)
  • Speed
    80MHz
  • Siri
    Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000
  • RAM Saiz
    96K x 8
  • Jenis Program Memory
    FLASH
  • Saiz Program Memory
    256KB (256K x 8)
  • Peripherals
    Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    108-LFBGA
  • Jenis Oscillator
    Internal
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan I / O
    65
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saiz EEPROM
  • Penerangan terperinci
    ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)