Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Voltan Rujukan > LM4030AMF-4.096/NOPB
Permintaan Quote
Melayu
LM4030AMF-4.096/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM4030AMF-4.096/NOPB
  • Penerangan
    IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    4.096V
  • Voltan - Input
  • Toleransi
    ±0.05%
  • suhu Pekali
    20ppm/°C