Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Voltan Rujukan > LM4041C12IDBZTG4
Permintaan Quote
Melayu
LM4041C12IDBZTG4
Dalam stok
750+
  • Nombor Bahagian
    LM4041C12IDBZTG4
  • Penerangan
    IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.225V
  • Voltan - Input
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-3
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bunyi - 10Hz untuk 10kHz
    20µVrms
  • Bunyi - 0.1Hz untuk 10Hz
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Penerangan terperinci
    Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3
  • Semasa - Bekalan
  • Semasa - Output
    12mA