Permintaan Quote
Melayu
LM46002AQPWPTQ1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM46002AQPWPTQ1
  • Penerangan
    AUTOMOTIVE QUALIFIED 3.5V TO 60V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1V
  • Voltan - Output (Max)
    28V
  • Voltan - Input (Min)
    3.5V
  • Voltan - Input (Max)
    60V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-HTSSOP
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    200kHz ~ 2.2MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Semasa - Output
    2A