Permintaan Quote
Melayu
LM5007MMX/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM5007MMX/NOPB
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.5V
  • Voltan - Output (Max)
    73V
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    75V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-VSSOP
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    LM5007MMX/NOPB-ND
    LM5007MMXNOPB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Semasa - Output
    500mA