Permintaan Quote
Melayu
540829
LM53600AQDSXRQ1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM53600AQDSXRQ1
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
    6V
  • Voltan - Input (Min)
    3.8V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    10-WSON (3x3)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    2.1MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad
  • Semasa - Output
    650mA