Permintaan Quote
Melayu
LM6154BCMX/NOPB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LM6154BCMX/NOPB
  • Penerangan
    IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single / Dual (±)
    2.7 V ~ 24 V, ±1.35 V ~ 12 V
  • Voltan - Input Offset
    300µV
  • Pembekal Peranti Pakej
    14-SOIC
  • Kadar Slew
    30 V/µs
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Jenis output
    Rail-to-Rail
  • Nama lain
    *LM6154BCMX/NOPB
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan Circuits
    4
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Keuntungan Bandwidth Produk
    80MHz
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
  • Semasa - Bekalan
    1.6mA