Permintaan Quote
Melayu
LMR16006XDDCR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LMR16006XDDCR
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    0.765V
  • Voltan - Output (Max)
    55V
  • Voltan - Input (Min)
    4V
  • Voltan - Input (Max)
    60V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    No
  • Pembekal Peranti Pakej
    TSOT-23-6
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    LMR16006XDDCR-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    700kHz