Permintaan Quote
Melayu
761687
LMZ34002EVM-001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LMZ34002EVM-001
  • Penerangan
    EVAL BOARD FOR LMZ34002
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Tidak berkenaan / tidak berkenaan
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    -3.3V, -5V, -12V, -15V
  • Voltan - Input
    4.5 V ~ 40 V
  • Digunakan IC / Bahagian
    LMZ34002
  • kandungan dibekalkan
    Board(s)
  • Siri
    SIMPLE SWITCHER®
  • Regulator Topologi
    Inverting
  • Output dan Jenis
    1, Non-Isolated
  • Nama lain
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tujuan utama
    DC/DC, Negative Inverter
    Not applicable / Not applicable
  • Kekerapan - Menghidupkan
    800kHz
  • Penerangan terperinci
    LMZ34002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Negative Inverter 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Semasa - Output
    2A