Permintaan Quote
Melayu
LP3995ITLX-2.85/NOPB
  • Nombor Bahagian
    LP3995ITLX-2.85/NOPB
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.1V @ 150mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.85V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Temperature, Short Circuit
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    5-WFBGA, DSBGA
  • PSRR
    60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    LP3995ITLX-2.85
    LP3995ITLX-2.85-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
  • Semasa - Bekalan (Max)
    200µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    150µA
  • Semasa - Output
    150mA