Permintaan Quote
Melayu
OPA2345EA/2K5G4
  • Nombor Bahagian
    OPA2345EA/2K5G4
  • Penerangan
    IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8VSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single / Dual (±)
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Voltan - Input Offset
    200µV
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-VSSOP
  • Kadar Slew
    2 V/µs
  • Siri
    MicroAmplifier™
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Jenis output
    Rail-to-Rail
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    2
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Keuntungan Bandwidth Produk
    3MHz
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP
  • Semasa - Bekalan
    150µA
  • Semasa - Output / Channel
    15mA