Permintaan Quote
Melayu
OPA4353EA/2K5G4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OPA4353EA/2K5G4
  • Penerangan
    IC OPAMP GP 44MHZ RRO 16SSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single / Dual (±)
    2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
  • Voltan - Input Offset
    3mV
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SSOP
  • Kadar Slew
    22 V/µs
  • Siri
    MicroAmplifier™
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Jenis output
    Rail-to-Rail
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    4
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Keuntungan Bandwidth Produk
    44MHz
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP
  • Semasa - Bekalan
    5.2mA
  • Semasa - Output / Channel
    40mA