Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > PTMA401120A2AD
Permintaan Quote
Melayu
PTMA401120A2AD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
30+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PTMA401120A2AD
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V 10W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    36V
  • Voltan - Input (Max)
    75V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.6mm)
  • Siri
    PTMA40xx
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    5-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    UVLO
  • kecekapan
    82%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
  • Semasa - Output (Max)
    1A