Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > REG101NA-3/250G4
Permintaan Quote
Melayu
REG101NA-3/250G4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    REG101NA-3/250G4
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.13V @ 100mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    10V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-23-5
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA SOT-23-5
  • Semasa - Bekalan (Max)
    650µA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    500µA
  • Semasa - Output
    100mA