Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > REG103FA-A/500
Permintaan Quote
Melayu
REG103FA-A/500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    REG103FA-A/500
  • Penerangan
    IC REG LIN POS ADJ 500MA DDPAK
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.28V @ 500mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.295V
  • Voltan - Output (Max)
    5.5V
  • Voltan - Input (Max)
    15V
  • Pembekal Peranti Pakej
    DDPAK/TO-263-5
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Jenis output
    Adjustable
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    REG103FA-A/500-ND
    REG103FA-A/500G3
    REG103FA-A/500G3-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C