Permintaan Quote
Melayu
SM320VC5416PGE16EP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM320VC5416PGE16EP
  • Penerangan
    IC DSP FIXED-POINT 144LQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - I / O
    3.30V
  • Voltan - Teras
    1.60V
  • Jenis
    Fixed Point
  • Pembekal Peranti Pakej
    144-LQFP (20x20)
  • Siri
    TMS320C54x
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    144-LQFP
  • Nama lain
    V62/04610-01YE
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (TC)
  • On-Chip RAM
    256kB
  • Bukan Volatile Memory
    ROM (32 kB)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    McBSP
  • Kadar Clock
    160MHz