Permintaan Quote
Melayu
SN74AC240QPWRG4Q1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74AC240QPWRG4Q1
  • Penerangan
    IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2 V ~ 6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-TSSOP
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100, 74AC
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Jenis output
    3-State
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan Elements
    2
  • Bilangan Bits per Element
    4
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Jenis Logik
    Buffer, Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
  • Penerangan terperinci
    Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP
  • Semasa - Output tinggi, rendah
    24mA, 24mA