Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - Fungsi Bus Universal > SN74ALVCH16501DGGR
Permintaan Quote
Melayu
SN74ALVCH16501DGGR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74ALVCH16501DGGR
  • Penerangan
    IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56TSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    56-TSSOP
  • Siri
    74ALVCH
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    18-Bit
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Jenis Logik
    Universal Bus Transceiver
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Universal Bus Transceiver 18-Bit 56-TSSOP
  • Semasa - Output tinggi, rendah
    24mA, 24mA