Permintaan Quote
Melayu
SN74LVTH162240DGGR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74LVTH162240DGGR
  • Penerangan
    IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    48-TSSOP
  • Siri
    74LVTH
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)