Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > SN74V215-15PAG
Permintaan Quote
Melayu
SN74V215-15PAG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
160+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74V215-15PAG
  • Penerangan
    IC SYNC FIFO MEM 512X18 64-TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (10x10)
  • Siri
    74V
  • Keupayaan hantar semula
    No
  • Flags Programmable Sokongan
    Yes
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    64-TQFP
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    9K (512 x 18)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Sokongan FWFT
    Yes
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    66.7MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA