Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > SN74V283-10GGM
Permintaan Quote
Melayu
SN74V283-10GGM
  • Nombor Bahagian
    SN74V283-10GGM
  • Penerangan
    IC SYNC FIFO MEM 32768X18 100BGA
  • Voltan - Bekalan
    3.15V ~ 3.45V
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-BGA MICROSTAR (10.1x10.1)
  • Siri
    74V
  • Pakej / Kes
    100-LFBGA
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Saiz memori
    576K (32K x 18)(64K x 9)
  • Kadar Data
    100MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA