Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > SN74V293-6PZA
Permintaan Quote
Melayu
SN74V293-6PZA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74V293-6PZA
  • Penerangan
    IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.15V ~ 3.45V
  • Pembekal Peranti Pakej
    80-LQFP (14x14)
  • Siri
    74V
  • Keupayaan hantar semula
    Yes
  • Flags Programmable Sokongan
    Yes
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    80-LQFP
  • Nama lain
    SN74V2936PZA
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Saiz memori
    1.125M (64K x 18)(128K x 9)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Sokongan FWFT
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    166MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA