Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > SN74V3690-6PEU
Permintaan Quote
Melayu
SN74V3690-6PEU
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN74V3690-6PEU
  • Penerangan
    IC 32768X36 FIFO MEMORY 128LQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.15V ~ 3.45V
  • Pembekal Peranti Pakej
    128-LQFP (14x20)
  • Siri
    74V
  • Pakej / Kes
    128-LQFP
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Saiz memori
    1.125M (32K x 36)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kadar Data
    166MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    40mA