Permintaan Quote
Melayu
SN75LBC174A16DWR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SN75LBC174A16DWR
  • Penerangan
    IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Jenis
    Driver
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SOIC
  • Siri
  • Protokol
    RS422, RS485
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Nama lain
    SN75LBC174A16DWRG4
    SN75LBC174A16DWRG4-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C