Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TL1963A-15DCQT
Permintaan Quote
Melayu
TL1963A-15DCQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TL1963A-15DCQT
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-6
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.55V @ 1.5A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    20V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-223-6
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-223-6
  • PSRR
    63dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A SOT-223-6
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    1mA
  • Semasa - Output
    1.5A