Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TL751M08QKVURQ1
Permintaan Quote
Melayu
TL751M08QKVURQ1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TL751M08QKVURQ1
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 8V 750MA TO252-5
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.6V @ 750mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    8V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    26V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-252-5
  • Siri
    Automotive, AEC-Q100
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 750mA TO-252-5
  • Semasa - Output
    750mA