Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > TLV1117-33IDCYG3
Permintaan Quote
Melayu
319887
TLV1117-33IDCYG3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TLV1117-33IDCYG3
  • Penerangan
    IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    1.3V @ 800mA
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    15V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SOT-223-4
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4
  • Semasa - Output
    800mA