Permintaan Quote
Melayu
TLV1549IDG4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
150+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TLV1549IDG4
  • Penerangan
    IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Digital
    3 V ~ 3.6 V
  • Voltan - Bekalan, Analog
    3 V ~ 3.6 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
  • Kadar persampelan (Per Kedua)
    38k
  • Jenis rujukan
    External
  • Nisbah - S / H: ADC
    1:1
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C